Služby

Využijte našich zkušeností z nejrůznějších průmyslových provozů pro zvýšení spolehlivosti, účinnosti nebo i životnosti vašich zařízení.

Monitoring odvaděčů kondenzátu

Odvaděče kondenzátu jsou nedílnou součástí parních rozvodů. Ať už se odvaděče nacházejí na potrubních rozvodech, otopech nebo u nejrůznějších typů výměníků, vždy je pro spolehlivou funkci celého systému pára/kondenzát nutná jejich 100% funkčnost.

Výběr těsnění KLINGER dle provozní látky a parametrů

Bezpečný a spolehlivý výběr těsnicího materiálu KLINGER dle pracovní látky popř. její koncentrace, provozní teploty, tlaku nebo požadovaného certifikátu.

Konzultace při výběru těsnění, výpočet utahovacích momentů v KLINGER Expert

Program Klinger® Expert pomáhá uživatelům při výběru vhodného nekovového těsnicího materiálu z produkce firmy Klinger. Program pracuje na základě Evropských průmyslových standardů a norem.

Pre-Audit paro-kondenzátních systémů

Jedná se o předběžné posouzení nebo osobní prohlídku vašeho systému nebo zařízení, která nám umožní shromáždit důležité informace o infrastruktuře vašeho paro-kondenzátního systému. Zaměřujeme se především na identifikaci míst vhodných ke zvýšení účinnosti provozu, snížení energetické náročnosti, ale i zlepšení bezpečnosti. Parní specialisté firmy Armstrong ve výsledné zprávě navrhnou řešení a úpravy, které lze provést v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Optimalizace paro-kondenzátních systémů

Spolu s rostoucími náklady na energie se zvyšuje potřeba údržby a optimalizace paro-kondenzátních systémů. Nabízíme Vám ucelený koncept technických řešení v oblasti parokondenzátních systémů, který Vám sníží provozní náklady a současně zvýší spolehlivost systému.

Diagnostika tepelných izolací. Zaměření, návrh, dodávka a instalace přímo u zákazníka.

Provedeme kontrolu a navrhneme řešení.