klinger

Obchodní zástupce

www.ruml-klinger.cz

Chcete se s námi podílet na prezentaci a prodeji výrobků firem KLINGER, Armstrong a W.L.Gore?

Zobrazit pozici

O společnosti

Společnost RUML s.r.o. byla založena v roce 1992 Vladimírem Rumlem s cílem vytvořit obchodní zastoupení produktů KLINGER pro Českou republiku. Do této doby byl prodej produktů KLINGER pro území tehdejšího Československa realizován pod hlavičkou státního podniku Řempo, ve kterém Vladimír pracoval od roku 1979.

Začátek podnikání byl ve znamení rozvoje stabilní odběratelské sítě průmyslových zákazníků napříč územím České a Slovenské republiky. Mezi nejvýznamnější zákazníky patřil například Chemopetrol Litvínov, kam Vladimír dodával těsnící desky Klingerit, Teplárna Košice, která pro vybudování své horkovodní teplárenské sítě zvolila kulové kohouty KLINGER Ballostar KHI.
Vladimír se již od počátku svého podnikání zaměřoval především na svou největší doménu – obchod, a proto ostatní podpůrné činnosti (účetnictví, skladové hospodářství a fakturaci) outsourcoval. Na svou dobu velmi progresivní řešení.

Více o společnosti

O RUML Group

Založení první rodinné firmy RUML v roce 1992 nastartovalo postupný proces budování širšího portfolia firem zaměřených na dodávky pro průmysl v Česku i na Slovensku. Rozložení portfolia a synergie jednotlivých firem nám umožňují být ekonomicky stabilním a důvěryhodným obchodním partnerem pro naše zákazníky.

128Zaměstnanců
1992Založeno
5Společností
309 milObrat 2022